Nasza oferta

W trosce o Wasz wzrok

Badanie okulistyczne

Precyzyjnie i profesjonalnie wykonane badanie wzroku w nowocześnie wyposażonym gabinecie okulistycznym przez płockich specjalistów. Nasi specjaliści:

  • dobiorą parametry korekcji posiłkując się komputerowym pomiarem wzroku
  • doradzą wraz z obsługa Salonu Optycznego rodzaj soczewek okularowych
  • dobiorą soczewki kontaktowe i nauczą posługiwania się nimi
  • w trakcie wizyty wykonają badanie lampą szczelinową i badanie dna
  • oka w razie potrzeby dokonają pomiaru ciśnienia sródgałkowego


Oprawy okularowe

  Bazując na doświadczeniu nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich opraw okularowych.

Szeroki wachlarz markowych produktów zapewnia podążanie za aktualnymi trendami mody, dzięki czemu okulary stają się nie tylko praktycznym narzędziem, ale też stylowym dodatkiem.
Soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne

  Różne rodzaje soczewek kontaktowych dostępnych na rynku stworzono, aby umożliwić korekcję każdej wady wzroku. Poszczególne typy soczewki znacznie się od siebie różnią, zarówno pod względem materiału, z którego są wykonane, jak i sposobu ich pielęgnacji.

Oczywiście do soczewek kontaktowych polecamy również płyny do ich pielęgnacji, które służą do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, przechowywania i usuwania osadów białkowych.


Soczewki okularowe

 Wybór odpowiednich soczewek okularowych jest decyzją niemniej ważną niż właściwy wybór oprawek. W Salonie dostępne są korekcyjne soczewki okularowe wiodących, renomowanych producentów.
Klienci z występującym po 40-tym roku życia ubytkiem akomodacji mogą zdecydować się na soczewki progresywne, pozwalające wyeliminować konieczność posiadania oddzielnych par okularów do bliży i dali, łącząc je w jedno wygodne rozwiązanie. W przeciwieństwie do soczewek dwuogniskowych zapewniają one perfekcyjnie ostre widzenie również w odległości pośrednich.
W przypadku wystąpienia problemów z adaptacją wzroku do zakupionych w Salonie szkieł progresywnych, w ramach "gwarancji adaptacji" wymieniane są one na dwie pary okularów.
okulary pranie dywanów


top